header foto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Mathijs Korthals Altes Veld2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Decarie van Druenen Veld2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Hans van Zelm
Marieke Bovendeert
Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Jeroen de Witte Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Paul Diefenbach Veld2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Didier Hoogesteger Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Joël Hornberg Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jeroen de Witte Veld1 - CD
20:00 - 21:00 FitClub24 Trainingsgroep Veld2 - CD
20:30 - 22:00 TRIM Hockey Trainingsgroep Veld2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bram Velthoven Veld1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Edwin Noomen Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Keeperstraining Junioren Trainingsgroep Veld2 - AB Willeke van der Meer
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jeroen Vermeulen Veld1 - AB Heren 1
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Alexander Rijkaart Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Rob van 't Zet Veld1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Arthur Gräper Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen Trainingsleden Veld2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames Woensdag Veld1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens E1 Noortje Noomen Veld2
16:30 - 18:00 Meisjes E1 Marc Viëtor Veld2
16:30 - 18:00 Meisjes E2 Djes De Keizer
Sofie Remijn
Veld2
16:30 - 18:00 Meisjes F1 Lena van Weert-veerman
Tess Korthals Altes
Martijn van Weert
Veld1 Charlotte: benjamins
16:30 - 18:00 Meisjes F2 Evelien Eerhart
Kim Groen
Charlotte de Jonge
Veld1 Charlotte: benjamins
18:00 - 19:30 Jongens D1 Sandra Verschoof Veld2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Decarie van Druenen Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Hans van Zelm Veld2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Taco den Bandt Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Annebel Wanschers Veld1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Jeroen de Witte Veld1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Alexander Rijkaart Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Luuk Bouwmans Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Joël Hornberg Veld2 - CD
19:30 - 20:30 FitClub24 Trainingsgroep Veld1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jeroen de Witte Veld1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Jong Senioren Luuk Bouwmans Veld2 - AB
20:30 - 21:30 Dames Donderdag Taco den Bandt
Mathijs Korthals Altes
Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Rob van 't Zet Veld1 - CD
21:00 - 22:00 Jongens A1 Jeroen Vermeulen Veld1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens E1 Noortje Noomen Veld2
16:30 - 18:00 Meisjes E1 Tess van de Meeberg
Yuri Bazen
Veld2
16:30 - 18:00 Meisjes E2 Steffie Mul
Sophie Mul
Veld1
16:30 - 18:00 Meisjes F1 Ariët Graveland
Martijn van Weert
Veld1
18:00 - 19:30 Jongens B1 Annebel Wanschers Veld2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Bram Velthoven Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Edwin Noomen Veld1 - CD

Sponsoren

Ledenaantal

MHC Krimpen heeft 384 leden!

Contact

Bezoekadres
Driekamp 7
2924 AN Krimpen aan den IJssel

Telefoon & Mail
0180 - 511 343
[email protected]

Postadres
Postbus 1020
2920 BA Krimpen aan den IJssel

Bankrekening
NL22 RABO 0146 1547 97
tnv MHC Krimpen

Mail opmerkingen en suggesties over
onze website naar [email protected]